ateşli seks

Ruth Clarín kitabevinde üç yıl çalışıyordu. Tezgahın hemen arkasında, müşterileri arıyor, veritabanında arama yapıyor ya da masrafları yazıyordu. Bununla birlikte, yaz boyunca patronu onu depoya götürdü; çok sayıda ders kitabı emri vardı ve Eylül ayından önce hazır olmalıydılar.

O gün, öğleden sonra otuzdan sekiz yaşına kadar olan vardiyaydı. Kitapevine yeni gelmişti ve halihazırda enerji sızdırıyor gibi hissediyordu. Güneş’ten yükselen sıcaklıklar klimasız bir depoda boğucu bir tıkanıklığa dönüştü. Sadece bile bir esinti, caddenin karşısında otel manzaralı bir ipucu yakalamak için hiç gibi görünüyordu küçük bir pencere vardı. Birkaç hafta boyunca patronundan bir fan arıyordu, ama çoğu şey gibi “birkaç gün içinde” sözü verildi; o küçük pencereyle bir gün daha yerleşmek zorunda kalacaktı.

Günlük ihtiyaçlarını çantasından masanın üzerine indirdi: buzlu kahve ile doldurulmuş ekstra büyük bir termos, bir şişe yarı dondurulmuş su ve sık sık kırılmalarını hafifçe katlanabilen katlanır fan. Bir karton kutu dilimlemeden önce iç çekti ve ilk yıl Kinesiyoloji ders kitaplarını çıkarmaya başladı.

Her iki kutuyu da büyük boy kaldırma çabasıyla Ruth boynunun arkasında ve göğsünde bir yapışkanlık fark etmeden çok önce değildi. Tekrar içim çekince, mümkün olan maksimum havanın içeri girdiğinden emin olmak için pencereden dışarı baktı. Dükkandan, beşinci katta, otelin sakin sokağını ve otelin tüm cephesini “Las Tres Gracias” ı görebiliyordu.

Elini açık pencereden dışarı sallamak için daha da yaklaştı ve gözlerini yukarı baktığında, karanlık saçlı bir kadın yakalandı ve caddenin karşısındaki balkona yaslanarak tamamen çıplak durdu. Yüzünü kızardı ve refleksiyonla elini çekti, ancak gözleri karışık halde kaldı.

Kadının vücudu ona Rubens’in resimlerini hatırlattı: Etli, geniş ağızlı, cömert göğüsler … Yine de orantılı. Ruth’un bulabileceği tek fark, sahibinin şefkatsizlikle sokağa çıktığı izlenimi veren iç uyluklarının zirvesindeki siyah saçdı. Ruth’un boynu hem utançtan, hem de gösterişli görüntü için ikiyüzlülükle ikiye katlandı; Ancak, o sadece o izliyor olduğunu hissetti. Bu gerçeğe dair bir an farkındalık başlattı ve depoya geri döndü, yarım boş bir rafın sadece kısmen örtülü kaldı. Kapanmış olduğunu görünce daha sakin hissetti, ancak nabzası rutubetli bluzunun altındaki çınlamalarına devam etti.

Balkona geri döndüğünde, birincisine katılan ikinci bir kadın keşfetti. Çok incindi ve sarışın saçları kestirildi, bu da onu Ruth’u tuhaf kılan ilklerden en az yirmi yaş büyük gösteriyordu … ama belki de değildi …

Belki de gerçekten tuhaf olanı, Ruth’un pencereyi kapatmak ve işine geri dönmek için casusluk çekmesi idi. Gerçek şu ki, kitapçı o iki kişiden uzak duramıyordu. İki kadının sahnesi o kadar rahat yatıyor ki, balkonlarında sohbet ediyorlardı, tamamen çıplak, sinir bozucu ve eşit derecede heyecanlandılar.

Sarışın öbürlerinin söylediğine güldü, sonra başkalarının kıçına hızlıca tokat attı, uzun ve tutkulu bir öpücük için dönmeden önce iki eliyle kıvrımda sırıtarak yaslandı. Ruth, olay yerinin ayrıntılarını hayal etmek için sesini hissetmek için dudaklarını ısırdı. İlk önce ve son kez yatmak için sevgililer mi, yoksa yabancılar mıydı?

Birkaç saniye sonra kadınlar öpücük durdu ve birbirlerinin dudaklarına gülümsedi. Yaşlı kadın bir şeyler söyledi, gözlerine baktı … ve diğer kadın kayboldu. Ruth içten içe küfrederek kendisinin konuşmasını alttan yapamadığını fark etti. Otelden ayrılıyorlar mı diye merak ettiler …

Sonra esmer elinde mor bir şeyle balkona geri döndü. Ruth, hevesle yalamaya başlayana kadar ne olduğunu bilmiyordu ve açıkça görülebilecek bir şekil vermişti. Hem şimdiye kadar gördüğünden daha büyük bir yapay penis , hem kalınlık hem de uzunlukta idi. Ruth, ne olduğunu ve kızdırıldığını fark edince dondu: devasatı! Onu gerçekten ona mı koyacaktı?

Sarışın dili, arkadaşının sabırsız bakışını karşılayarak, inçlik olarak oyuncak boyunca yürümeye başladı. İkincisi başını salladı ve küçük bir teras masasının üzerine bir bacak yerleştirdi. Eşi, yaklaştığında gülümserdi, görünüşte hiç çaba göstermeyen tüm bu inçleri zorlamadan önce uyarılmak için bir elini kullanıyordu.

Bir inilti Ruth’u gerçeğe döndürdü, diğerleri. Ağzını çabucak örttü ve hava ile bir ilgisi olmayan yanaklarından bir sıcağın sarsıldığını hissetti. Onu duymadıklarından umut duyarak, çabucak masasına geri döndüler ve ders kitaplarını istiflemeye başladılar, ancak önergeye teşebbüsünü görmek imkânsızdı. Parlak kitaplara bakarken, utanç, şehvet ve sinir dalgaları arasında çift hakkında düşünmeyi bırakamadı.

Birkaç dakika bekledi -veya dakika gibi hissettim, muhtemelen saniyelerdi- sonra yavaşça pencereye geri döndü. Balkona tekrar baktığında konumlarını değiştirdiklerini fark etti. Sarışın artık teras masasında oturuyordu, bacakları geniş, oyuncağı tekrar tekrar karşılıyordu. Diğeri o kadar zor itiyordu ki Ruth ona zarar vereceğinden korkuyordu. Acayip inceltip koruyamayacağını merak etti, eğer öyleyse, eğer acı bu zevkin bir parçasıysa.

Serbest eliyle, esmer eşinin memelerinden birisini parmaklarının arasında bükmüştü. Sırtüstü, sıktı ve pençeleşiyordu. Pencereden, sadece birkaç metre uzakta, Ruth tek bir detayı özlemedi. Sarışın elini izledi, sarışın, esmer renginin kalçalarını endişeyle kavradı; eşinin eşi benzeri olmayan göğüsleri her itişiyle yan yana dans etti.

Ruth parmakları neredeyse bilinçsizce gevşek gömleğinin altına düştü ve kendi göğüslerine gitti.

Genç kadının dikkatini yeniden yaratmak istedi ve sol meme başının bükülmesinin ani ve keskin keyifine şaşkınlık yaşadı; yalnız başına ya da bir sevgiliyle hiç denemedi. Bu jestte beklenmedik ve alışılmadık bir zevk bulmuştu, bu yüzden parmakları diğer meme başlarını sutyeninin bardağı içinde bulsun, ardından da üst düğmesini de aynı anda denemek için geri getirir. Üstelik yukarıdaki görüntü ile birlikteyken oynadığı heyecan onu çok sevdi ve gözlerinizi kapatmaya ve keşfedilmesinin tehlikesine rağmen devam ettirmeye çalışan şıra tıkaçlarını verdi.

Sağ eli şortunun önüne girdi ve külotundan vurdu ve ıslaklığı hissetti. Doğruca kendine dokunarak kendine gülümsedi. Dokunmatik elektrik vardı: Parmağını klipsinin üzerine doğru koşarken kıvılcımı hissetmemişti. O duyguyu yavaşça okşmaya devam etmek için kullandı. Kısa süre önce onu devam ettirmeye iten akımı algılamayı bıraktı ve daha çok artan basınç ve hızla besledi. Başını arkaya attı, gözlerini kapadı ve sonra içine bir parmak soktu.

Ruth’un aklında, parmağı, esmer kadının diğeriyle lanet ettiği mor oyuncaktı: sert, hızlı, güçlü. Aynı şeyi, esmerle aynı enerji ve teslimatla yapmaya çalıştı.

Orgazmın yalnız başına geleceğini ve çok yakındığını biliyordu. Durduysa, onun içindeki elektriğin ortadan kaybolacağından korkuyordu, bu yüzden, parmağını tekrar tekrar iterek, klitesini baş parmağıyla okşatarak devam etti. Balkona bakmak için gözlerini bir saniye kadar açtı ve tamamen boş göründüğü için uyuşturuldu. Ancak bu Ruth’u durdurmadı; Onların bütün vücudu harekete geçiren kıvılcımı beslemelerine gerek yoktu. Her gözenekten erimiş ter patlattı ve rüzgârla aniden cildi ve parmaklarıyla parmaklanarak pencereden içeri girdiğini hissediyordu. Yaklaşmak üzereydi, hemen orgazm gelmişti …

Veya en azından kapı açılmadan önce patronu, istediği yelpazeyi içeren geniş bir kutu taşımaya başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir