Diyetlerden arkadaşlığa gerçeğe TV’ye: 25 yaşımda öğrendiğim 25 şey

resmen ifadesini “quarterlife krizi” kullanma iznim demektir benim 25. doğum günü bu hafta sonu vardır. Şimdiye kadar düşündüğümden çok daha akıllıyım, ama üçüncü on yılın yarısına kadar ve yetişkinliğim beni ıslak bir balık gibi yüzüne tokatladığından, öğrendiğim 25 şeyi paylaşmaya hazırım.

1. Fiziksel ve zihinsel sağlığınız ve size en yakın olanlarınızın fiziksel ve ruhsal sağlığı önemlidir. Diğer her şey sadece arka plan sahnesidir, hayatınızı süsleyen ilgisiz dekorlardır.

2. İngiltere yaşamak için dünyanın en kötü yeri değildir. Popülist politika, sürekli olarak korkunç olan Cumartesi gecesi TV’si ve asaltıcı, tatsız, yaprak-temelli bir içeceği olan ulusal takıntı olsa bile, bu gerçekten çok kolay.

3. Duygularınız hakkında yüksek sesle konuşmak hiç utanç duymaz. İngiliz insanlar bunun için kötü: onları görmezden gelin. Tedaviyi al, bir dostun çağır, konuş.

4. Mükemmel arkadaşlar karanlık zamanlarda sizi görecekler. Onlara teşekkür edin, onlarla sarhoş olun, evlenmeden ve çocuk sahibi olmaktan önce onlarla parti kurun.

5. Sizi içinde en iyisini getirmeyen herkesi atmak iyidir.

6. Bağışlama zayıf değildir.

7. Diyetler anlamsızdır.

8. Reality TV en acımasız zamanlarda ruhunuzu kurtaracaktır.

9. Keder, içeride mühürleyip pürüzsüz hale getirebileceğiniz bir şey değildir. Etrafında inşa etmeyi, devam etmeyi öğreneceksin, ama bazen üzüntü seni biçip seni doğrudan doğruya sallayacak. Tamamdır.

10. Londra, gençliğinizden kurtulmak için iyi bir şehirdir: binlerce bar ve bu şey politikacılar “fırsat” diyoruz, bu yüzden bazen eğlencelidir.

reklâm

11. Mülkiyet olayını unutun. Mali istikrar, kendi alanınız ve duvarlarınızı boyanıza boyalardan çekme özgürlüğü aşırı derecede fazladır.

12. Kendinizi organize tutmak, şimdi daha az sıkıntıdan başka bir şey değildir ve gerçekleştirmek için başımdan geçen bir yol, aslında başarıya elverişlidir.

13. Bir Hotmail e-posta adresi artık kabul edilemez.

14. Dosyalama sistemleri yararlıdır. Post-it notları kötü değildir. Bir nedenle takvimler oluşturuldu.

15. Tüm şifrelerin bir elektronik tabloya kaydedilmesi saatlerce ve saatlerce boşa harcanan zaman için bir reçetedir.

16. Para gelir ve gelir.

17. ne kadar çok kazanırsanız, hayatınızı biraz daha kolay ve daha dokunaklı bir dokunuş haline getiren sıkıcı alışverişlerde harcama o kadar çok olur: Çiçekli bardak altlığı üzerinde 20 sterlin; Erişilmeyen, beş yıllık Isa’da £ 1,000. Yaşamak.

18. Yetişkinlik temel olarak Topshop’daki 500 sterlin harcamaktan Ikea’ya 1.000 sterlin harcamaktan kredi kartına geçiş yapıyor.

19. Yabancılarla konuşmak sizi öldürmez. Emlakçılar olmadığı sürece çoğu insan aslında iyidir.

20. Hatalı / rastgele / sarhoş olmayan cinsiyet halen daha eskisinden daha az sıklıkla olur, çünkü zamanınız yok ve drama üzerindesiniz.

21. Hayatınızın çoğunu çalışarak geçirecekseniz, sevdiğiniz bir şeyi bulmanıza yardımcı olur. Belki de 20’li yaşlarda olmayacak, ama bir şeylere tutkuyla yaklaşmak, dünyayı biraz daha parlak kılacaktır.

22. Genişletilmiş seyahat süreleri neredeyse her zaman iyi bir fikirdir. Seyahat, dünya görüşünü değiştirir, önyargıları eritir ve sizi daha iyi pub sohbetinde bırakır, bu yüzden gidin.

23. Kışın kızarmış, yağlı karbonhidratları yemenin günleri, bütün kışları terk edip yarı çıplak yaz mevsiminde yürümek günlerini maalesef bitti.

24. Egzersiz … iyi … çünkü bak ve hissettiriyor … iyi mi? Gerçekten devam etmelisin.

25. Ailen sadece garip ve ilginç yaşamları seninle tanışmadan önce yapmış olabilecek ya da olmayacak iki kusurlu insandır. Sorunları var ve tıpkı senin gibi başına gelen garip şeyler yığınları var. Her neyse onları seviyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir