Erotik Hikaye

O, en güzel, en iyi dans eden, daima kusursuz giyinmiş biri.

Ve şimdi bana bakıyor.

Gözlerini yansıtma üzerinde sabit tutmaktan kaçınmak ve öğretmenin hareketlerine odaklanmak için ayna’dan hareket ediyorum: Sağ bacak ileri, sol kol geri ve değişiyorum. Sonunda sessizliği yakalayana kadar birkaç kez daha adım atıyorum ve müziği duyduğumda tekrar ediyorum.

“Harika, Elena, mükemmel. Herkes nasıl yaptıklarını izleyebilmek için öne çıkabilir misin? ”

Odada dans eğitmeni kayboldu. Arkadaki sesini duyarım, bir arkadaşına bacağını biraz daha kaldırması gerektiğini söylüyorum. Elena sınıfın önüne kadar yürür ve dans etmeye başlar. Müzik tekrar çalıyor ve bu sefer yardım edemeyeceğim ya da gözlemleyemediğim bu sefer adımlarının ne kadar mükemmel olduğunu inkar ediyorum.

Sağ bacağınızı ve sol kolunuzu eşzamanlı olarak ve toplayabildiğiniz kadar çeviklikle hareket ettirin.

Sol bacağınızın bütün ağırlığı taşmasına izin verin, ancak dengenizin bir anlığına kaybolmasına izin vermeyin.

Gözler öne doğru tutun, aşağıya bakmayın; her zaman sabırsızlıkla bekliyorum. Şimdi müzik ritmiyle hareket edin, tereddüt etmeyin veya seveceksiniz.

“Hareketlerin temiz olması gerektiğini unutmayın. Başlama pozisyonuna geri dönmeden önce biraz bekleyin, tamam mı? ”

Elena’nın yaklaştığını duymadığım hareketlerini taklit etmek için çok yoğunlaştım çünkü eğitmenin bana hitap ettiğinin farkına varıp iniyorum. Boşverip başını sallayıp, anladığım kadarıyla öğretmenin ve öğretmenin göstermek için tekrar et. Umutsuz değilim ve iyileştirebiliyorum.

“Eh, şimdi daha iyi,” diye fısıltıyor, bana omzum sıkıştırıyor. “Endişelerini odadan çıkarmaya çalış, bugün çok dağınık görünüyorsun …”

Yanaklarımı saran taze allık görmemek için yeterince hızlı hareket ediyor. Kimsenin dikkat etmediğinden emin olmak için sınıfın geri kalanına bakıyorum ve aynadaki Elena’ya yeni bir göz atıyorum.

Bu sefer bacaklarından geçiyorum, vücudu azar azar artıyorum.

Onlar güçlü, kaslı. Birkaç dakikanızı kaybediyorum, o kadar sıkı ve cesurca siyah etek çoraplarına sarılmış dibine bakıyorum ve dudak ısırdığımın farkındayım. Onu sırtımı ve kavisli tarafı bulana kadar devam ediyorum. Saçları yüksek bir at kuyrukluğuna çekildi, bu da boynunun ağzını süsleyen ter boncuklarını görmeme izin veriyor ve ben onları yalamaya yönelik ani hissettim.

Tökezleyene, öğretmenin veya müziğin farkına varmadan bu düşünceler tarafından emilir. Bunun hakkında kendimi düşünmesine nasıl izin verebilirim? Ben insanlarla çevriliyim! Bedenim bile yalnız tepki gösteriyorsa, herkes fark edebilir … En azından, ben külotun nemini bilen tek kişi benim. Öyleyse herşey olur: Öğretmen bana iyimişim olup olmadığını sorar, ben tekrar kızarırım, dudaklarımı nemlendiririm, tuvalet çantamı ayarlarsam, bu yüzden Elena’ya bakmaktan başka bir şey yapabilirim ve başını sallayabilirim.

Sınıfta son buldu, minnetle. Herkese elveda diyorum ve odanın ortasına geçmeden önce sınıfın boşalmasını bekliyorum. Dans etmeye başlamadan önce aynaya kendim bakıyorum ve iç çekiyorum. Müziğiyle birkaç kez çalışmadan önce ilk önce sessizce koreografiyi incelerim. Bazı düşünceler aklımdan fırlıyor ama onları dışarı itiyorum ve ayna yansımamı izlerken kollarımı sürmeye devam ediyorum.

Yirmi dakika sonra tükendim. Eşyalarımı alıp soyunma odasına gidiyorum. Elena hariç hepsi gitti.

Her zaman biraz daha dans etmeye devam ederim, hazırlanmak için her zaman zaman alır. Gördüğüm ilk duş kabinine girmeden önce onun sırtımı soyuyorum.

Sıcak su kaslarımdaki gerginliklerin hepsini boşaltmaya neden olur. Kapının açık olduğunu duyuyorum ve dönmeden önce kollarım yakalanıyor. Hemen tanıdığım kokuyu -Elena. Sürprizim, sert meme uçlarımı sırtıma yasladığım için heyecana kapılıyor.

“Burada ne yapıyorsun?” Biri bizi yakalayabilir, “diye fısıldıyorum.

“Şey … ses çıkarmazsak kimse bizi yakalayamaz.”

Elini belimde hareket ettirmeden önce uykularım arasında konuşmayı bitirmek için beklemek değildi. Onları birbirine sıkıştırdım, ama parmaklarının ısrarını hissettiğim için teslim oldum, kendine gülerek okşadı. Kendimi ona açtığımda, buharlı havayı derinçe solumakta ve başımı omzuna oturtmak için geriye yaslanıyorum.

Öpmek ve sonra boynumu ısırmak için bu jestten yararlanır, sıcak suya rağmen titrekleşirim.

Bunu mükemmel yapmak zorunda mı? Sadece dansa iyi gelmez mi? Böylesine harap bir şekilde kusursuz bir vücuda sahip olmak için yeterli değil miydi? Hayır, elbette değil, aynı zamanda parmaklarını nasıl hareket ettireceğini ve nereye yerleştireceğini bilir.

Kulağıma kafa tuttuğunda nemliliğini keşfettiğini biliyorum. Ben sıcakım, inanılmaz derecede sıcakım. Kapalı gözlerle, musluğun sıcaklığını serinlettiğini hissediyorum, ancak yeterli değil: Elena beni çevreleme fırsatı buluyor.

Gözlerimiz sonunda toplanıyor, ama dudaklarımızın bir saniye önce olmamasına rağmen kendimizi umutsuz öpücükle boğuyoruz. Cildimden kayan her damla sıcak suyun vücuduna geldiğini fark ettim. parmaklarımı takip etmeye cesaret ediyorum. Elena’nın ağzından boğulduktan sonra eğlenerek beni ahır duvarına iten düşük bir inilti dışarı verdim. Onun çıplak vücudunu benimkilere karşı görebilirim ve imajın keyfini çıkarabilirim. Elbiselerimin altında zar zor gizlediğim eğriler şimdi daha belirginleşti.

Elleri vücuduma geri dönüyor ve çarpı görünüyor – sadece ikisi var biliyorum, ama vücudumun onda biri dolanıyor gibi hissediyorum.

En hassas bölgelerimdeki sevgilileri, vücudu benimkilere karşı, suyun cildime çarpması, bu kadar maruz kalma korkusu … duygularımı kaybettirmek için yeterliydi, dokunma duyusundan başka herhangi bir şeye odaklanma becerim.

Bacaklarımı hafifçe yaytım ve uyarmadan parmakları bana en hoş işkence gibi sıkıştı. Parmaklarımı ritmik, kesin hareketlerle kemirdiği için kalçalarımı daha da derinleştirmek için hareket ettim. Boynumu ayağa kaldırıp düşmemeye çalışıyordum ve nefeslerim ağzını omzunun üzerinde buldum, parmaklarımın bende itmesini umutsuzca ısırdım gibi ısırdım.

Nadiren böyle hissettim, o heyecanlı. Neredeyse sarhoş hissettim ki başımı çektiğimi biliyorum. Kulağına hafifçe iniyorum, sonra lobu ısırıyorum. Dudaklarımı bulduk ama talep etmek için birkaç dakika ayrı kaldılar:

Haydi! Yap. Benim için gel.

Sesi boğuk geliyor, ama neredeyse gülümsemesini hissedebiliyorum. Tabiki yapacağım. Şu an onunla birlikte gelmekten daha iyi bir şey düşünemiyorum, onun için. Ancak, stüdyoya girdiğimden beri yaptığım her şey onun için: onun izlemesi ve hayran kalması için. Onu etkilemek ve onu benim gibi büyülendirmek.

Derisine bir kez daha inledim, şimdi daha sesli bir şekilde. Elena bunu kabullenmek için alır ve bir dizi daha da hızlı ve daha derin hareketler başlatır. Baş parmak şimdi klitorisini yakaladı ve durmadan duruyor …

Çok yakınım ve bu sefer dudaklarını arayan kişi benim. Onlar benimkine şiddetli bir öpücükle katılırlar, bedenimi neredeyse desteklerler, çünkü zevk için tamamen terk ederler. Sırt ağrıyor ve kaslarım vücudumdan geçen orgazmı bırakmadan birkaç saniye önce söz veriyor …

O zaman kendimi savunmasız hissediyorum, bacaklarım çökmek üzere olduğum gibi sallanmaya başlıyor. Neyse ki, Elena bel beni tuttu ve beni çenem boyunca yumuşak öpücüklerle ödüllendirdi.

Nefes alışım normale dönmek istemiyor ve zevk hala vücudumu tamamen süzüyor. Midemde karıncalanma bana, nerede olduğumu, olanları hatırlatıyor. Elena’ya sakin bakışlarını keşfetmek için bakıyorum, baştan çıkarıcı ve her zaman olduğu gibi değerlendim. Ona istediğim şeyi vermek için gülümsemeye çalışıyorum.

Elini coyly uyluklarına yaklaşırken elini durduruyor. Birbirimizin gözlerine baktık.

“Yapma. Bugünün sınıfı için bu ödülünüz oldu, çok iyi başarmışsınız. ”

“Ama istemiyor musun ..?”

Gözleri aceleyle evet doğruladı.

“Evde. Akşam yemeğinde hazır bekleyeceğim canım – hazır olduğundan da emin ol. ”

Değişim odasından ayrılmadan önce, hareketsiz zayıf, bence evde beni bekliyor. Hangi oyunları planladığını kim bilebilir; İlk tanıştığımızdan beri hep oyun oynuyor ve kazanıyordu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir