harika seks hikayesi

Parmaklarının dokunuşu yumuşak ve sağlamtı. Kolumun uzunluğunu neredeyse nefes kesen bir yavaşlıkla geçtiler, nefeslerimin ağırlaşmasına ve kulaklarım sağır hale gelmesine neden oldu. Ağrılı bir yavaşlama ile daha da ileri giderek sanki bir uçurumun eşiğindeymişim gibi kalbim başım döndürücü hızda çarpıyormuş gibi hissettim.

Bakışlarımı parmaklarından kaldırdım ve gözlerim karınla ​​karşılaştığımda bedenimde bir titreme vardı. Ve şimdi? Kelimelerin ötesindeydik, çünkü herkesin bana hissettirdiği her şeyi ifade etmesi olanaksızdı. Ve var olsalar bile, bir cümle kurmam mümkün olmazdı. Ama hayır, biz de konuşmak zorunda değiliz, çünkü gözlerimiz birbirine bağlandı ve hepsini sessizce ama soru sormadan söylediler.

Onun, ben mi yoksa her ikisinin mi olduğunu bilmiyorum, ama yakında bedeniyle mayın arasındaki mesafe kısaldı ve göğsümde kalp sesi duyabileceğinden korktum. Eli hafifçe yanağıma yerleşti – belki biraz korku ile, derim böceklerin kanadı kadar kırılgarlı – ve hafifçe okşadı. El ele verdim, sonra da bizi ayıran ve dudaklarını benimkine koyan santimetrekareleri kapatmadan önce iç çektiğini duydum.

Yumuşak ve sıcaktılar, kendime rağmen nefes aldım. Bir cevapla benimkilere saldırdılar, ağzımın kademeli, ancak değişmeden yoğunlukla üstesinden geldi.

Yine de, dudaklarımızın kurduğu yavaşlık sadece beklenenden daha erken havalandı ve böylece bir an için çekilmem için zorlandı. Karanlık gözlerimin görüntüsünü yalnızca geri dönmemi istedim ve sinir bozucu bir şekilde esinlenerek aldım. Bu sefer daha derin ve daha samimi bir öpücüktü, dillerimizin ilk tanıştığı ve oynadığı saklambaç ve arandı. Sonunda hafif bir ısırıkla yakaladım ve karşılığında bana alt dudağım için arsız bir yalamak yakaladı.

Dudaklarının yokluğunda gözlerimi açtım, fakat yakında çenemle boynumun katıldığı hassas noktayı beşikte hissettim.

Omuz omuza yürüdükten sonra en sonunda köprücüğüğüm kemiğine ulaşırken benden kolayca içten iç çekiyordu. Orada dişleri, artık narin değil, inmeye devam ederken cildime kazmaya bakıyordu, aynı zamanda elbisemden de kurtuluyordu. Hareketlerini taklit etmek ve önümüzdeki birkaç saat içinde neler olacağını tahmin ederek yere düşen beyaz gömleğine elveda demeden başka bir şey yapamam.

Odaya bir yatak olsaydı farketmedim; Cildimdeki her dudak dokunuşuyla sansasyon salınarak kendimi uzaklaştıracak kadar meşguldüm. Artık önümde diz çöktü, artık benim gibi görünmeyen karnımı öpüyordu: Her biri dudaklarına karşı savaşmak için yarışan en az yüz kelebeğin evi vardı. Kafam ıstakoz lolünden zorlarken, ona baktı; aç gözleri yüzümden sarsılmadı. Bir kukla gibi, elimi uzattım ve ayakta kalmasını sağladım. Yine nemli, muhtaç bir öperek erittik. Vücuduna sarılıp tuttum, elleri vücuda kaymış gibi tuttum,

Nefretle boynunun derisine inildim, ve sanki her an kaçabilmem için daha da zorlandım, sanki yapmam gereken daha önemli bir şey ha ha ha ha! Imkansız. Asla.

Aciliyetle şimdi ağzımla bir öpücükle tanıştım, bu yüzden duyularımı harap ettiler, şimdi kendimi sırt çantasıyla süsleyen halıya, sonra da çıplak bedenimin benimkini sarstığıma karar verdim.

Elleri, beni acayip bir şekilde araştırdı, ağzı acayip bir şekilde takip ederek, hatırlayabildiğim sürece ne hissettim diye sessizce çığlık atan bedenimin bir bölümüne gelene kadar. İlk önce çiviler, dudaklarım zirvesinde yumuşak bir iz ve nihayet parmaklarımın kıvrımlarımı batırdığı ipuçları vardı, içlerinde yaratılmış olan nemi açığa vuruyordu.

Ellerimi boynuna sartım, ona daha fazlasına ihtiyacım olduğunu söyledim, çok daha fazlası. Buna karşılık, parmakları benim klitimi güvenceli, dairesel hareketlerle saptadı. Adının kamufle edildiği birkaç inilti çıkardım. Normalde dudaklarımda çok kolay ve istisnasız olarak dinlenirken, artık tamamen farklı bir ton elde etmek gibi görünüyordu. Şimdi tutkulu, daha narin gibi geldi.

O ozanlardan hoşlanıyordum kadar, sansasyonun yoğunluğunun beni nasıl yutmuş gibi göründüğüne göre, kendimi tamamen düşmesini engellemek için kenara kadar uzandım ve kendi ellerimi uyluklarının arasına koydum.

Onun klitorisini bulurken vücudunun ağırlığı benimkilere düştüğünü hissettim ve oğlumu onunla eşleştirmeye başladım. Ödül olarak mı yoksa iki parmağını içime sokmamın bir ceza mı olduğunu bilmiyorum, ama her iki durumda da neredeyse fazla oldu. Vücudum dalgalıydı, içlerinde hoşnut kaldı, ama yine de parmaklarının zorla ilerledikçe hissettim. İnsanlara inerken, her şeyi unutuyordum, sadece onun ve benim farkına varana kadar.

Parmaklarımı ipeksi bir ıslaklık içinde sıyırdığımızda, eşzamanlılık buldum, bedenlerim birbirlerine mükemmel bir şekilde, diğerleri birbirlerine, diğeri birbirlerine uyacakmış gibi görünüyorlardı. Ritmik hareketlerini taklit ettim, parmaklarımı kasık kemiğinin arkasındaki hassas duvara doğru büktüm. Bunun yerine, avucuyla elini hafifçe vurdu.

Heyecanı giderek büyüyor ve kat kat artarak ilk sakin güvenine ihanet ediyordu.

Dudakları artık göğüslerimin üzerinden dolaştı, ancak etin küçük ısırıkları ve meme uçlarımı zor emmek için durdukça ileri geri görünmez bir şey kovalıyordu. Sonra boynuma geri döndüler, sıktılar, ben de baygın hissettim.

Aynı anda orgazm ulaşmak için iki insanın senkronize olabileceğini hiç düşünmemiştim ama o zaman, ağzımın yoğunluğundan boynuma çarptığı zaman, sarstığım siste kaybolduğunu düşündüğüm her şey kayboldu. Kulağımdaki inliyorlar kükreme gibi hissetti; Dişleri derimi yakaladı ve parmakları saniyemi bulup girip çıkıyordu. Bundan sonra, onu ayağımı duydum ve hareketlerimin hızını arttırdım, onu da yaptım.

Odayı sular altında bırakan inilti yine, onun ya da benim olup olmadığını duyamadım, ama yine de doğru olduğunu biliyordum. Kalçası oyuna katıldı ve hazır olduğunu hissettiğimde, içim dumalarını gizlemek için umutsuz bir girişimde dudaklarını aradım. Şiddetle ve titizlikle öpüştük ve vücudu benimkinden titremeye başlayınca vücudumuzdaki her kasın sıkıştığını ve kendine karşı savaştığını … bir patlamayla birlikte patlamayı beklediğini hissediyorum.

Hareket eden dalgalar, hareketsiz vücudum kaslarımla birlikte sürerken, zevk dalgaları bana yayılmıştı, hararetle kanat çırptı. Birkaç dakika sonra nefesler yavaşladı ve senkronize oldu ve sanırım göğüslerimiz bile kendi içlerinde, gizli bir hızda kalp atışı konuşmaya başladı. Kendimi bulmak için gözlerimi açtım ve yine sözler kaldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir