Kız kardeşimi siktim

Kız kardeşimi siktim, selam herkese iyi günler.

Arkadaşlar uzun zamandır bu siteyi takip ediyorum, genelde başkalarının hikayelerini okumayı  tercih ediyorum çoğunlukla palavra olduğunu düşündüğüm bir siteydi burası ama aynı şeyler benim başıma gelince anladım ki gerçekmiş çoğu şey.

Sizleri fazla heyecanlandırmak istemiyorum, olay şöyle gelişti.

Ablam var Sibel, 29 yaşında, ben 22 yaşındayım.

Ablam evli ya da nişanlı değil ama her zaman istenilen bir kızdı, tabi biz kız sanıyorduk. Bir tane erkek arkadaşı vardı Faruk diye, onunla nişanlanacaklardı yakın zaman içerisinde.

Ablam genelde onunla dışarıdan geldikten sonra çok yorgun oluyordu banyo yapıp uyuyordu, bir gün banyo yaptıktan sonra banyoya ben girdim, kirlilik çamaşırına çamaşırımı atarken ablamın kilotunu oraya attığını fark ettim, hep döl olmuş felaket boşalmış erkek dölüydü bu Faruk ile yiyişmişti anlaşılan, bir sonraki gün izinliydi bizimkiler evde olmayacaktı soru soracaktım ona.

Neyse ki öyle de oldu, bizimkiler gitti dışarı ablam ile evdeydik

Abla nasıl gidiyor Faruk ile dedim, iyi dedi.

Seks hayatınız nasıl gidiyor dedim, afalladı şaşırdı?

Nasıl konuşuyorsun sen falan oldu, nasıl olacak dedim.

Senden sonra banyoya girdim boşalmış kilotuna dedim, demek gördün dedi. Kem küm ederken bana vermezsen herkese söylerim dedim, tamam dedi sik domal dedim götten sikeceğim, hayır oradan olmaz dedi, olur elbette dedim, siktim oh.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir