Yeşil Işık – Bir Erotik Hikaye

 

Aşağıdaki lezbiyen erotik hikayesi, burada İspanyolca okuyabilen Thais Duthie’nin eserlerinden esinlenmiştir . Bu uyarlama autoerotica’nın klasik bir parçası: otomobil erotikcisi, bizi öncülüğün aydınlığa kavuşturduğu genç şehitlerimize geri götürüyor …

Zaten çok güzel bir gün oldu.

İşyerinde sıfır sorun – kahve içmeyi bile sevmişimdir: çok köpük, kahverengi şeker. Hava soğutucuya nihayet dönüştü ve sürüş derslerim düzgün şekilde gidiyordu.

İkinci vitese geçiyordum, dönel kavşağa girmeye hazırlanıyordum ama pizza düşünürken kendim daha sonra kendim sipariş ediyordum. Dört peynir ya da et sevgilisi arasında karar verdim – ya da belki de ikisini birleştirerek – öğretmene yüksek sesle düşünmüştüm.

– Ne düşünüyorsun, Iris?

Gün yeterince güzel değilmiş gibi, bugünün sürüş dersi beni en sevdiğim eğitmen Iris ile eşleştirdi; daha önce gelen iki cevapsız trafik ışığını aklımdan çıkarmıyormuş gibi göründü; yol.

– Düşündüğüm şey; Bu park manevrasını iki dakikadan kısa sürede indirebilirsen, sana bir bira ısmarlarım.

– Yaptığını düşünün.

Bu güvenceyi bir göz kırpmasıyla takip ettim çünkü o iki cevapsız kırmızıyı bir kenara bırakıp, o zaman bana öyle baktığında kalbim benzer şekilde atladı.

Bir bira üç biraya dönüştü ve paylaşılan bir kızartma plakasına dönüştü ve yolculuğu eve teklifini “Tabii ki, ama yalnızca sizinle daha fazla zaman olduğu için” takip ettim. Yine de eve binmeye ihtiyacım yoktu. , Evet demeliydim.

Binamın önünde, beni yolcu koltuğuna park ettirdik yaklaşık yarım saat geçirdim, ellerim göğüslerimi tişörtün ince kumaşı üzerine masaj ederken, kucağımın üstünde durdu, acımasızca boynumu öptüğümde öpüşüyordu.

Her şey o kadar hızlı gerçekleşti ki, muhtemelen kıçının zorunlu yanıltmasının ötesinde tepki vermemiştim, muhtemelen çünkü sürüş dersleri süresince birlikte geçirdiğimiz zamanın tamamı için, onun bir parçasıydı; arabanın içine ve dışına. Ama burada, kendim için hissettim, kalçasına iterken kıçının dokunaklı bir beğenisini elde ettim ve yemin ederim ki o noktada beni delirten tek şey değildi. Duyusal bir aşırı yükti.

Ve günün daha iyi olamayacağını düşündüğümde, Iris dudaklarını bir an önce odanın tepesinden çıkararak arka koltuğa atarak dudaklarını sanki ona ihtiyacı olmayacağını söylermiş gibi alır. bir süre. Hiçbir şekilde şikayet etmezdim, ancak biraz hiperventilasyona karşı kendimi durdurmak için uyarı isterdim. Beni o kadar aptalca göründüğünü fark ettiğimde, bütün kanım karanlık bir allık içinde yanaklarıma koştu.

Ne utanç verici.

Sarmısız sutyenini açıklığa kavuşturmaya hazır olduğumu düşünürdüm, göğüslerim boşaldıkça, aramızdaki teker teker hızlıca harekete geçerdi, ama o zaman nefesimi bulma konusunda gerçekten zorlanıyordum. Yemin ederim ki göğüslerinden gözlerimi almaya çalıştım – pembe kırmızı meme uçları, daha doğrusu – ama onlara beni davet ederek çok misafirperver davranıyorlardı.

– Haydi, ölmek üzeresin biliyorum …

Dudaklarım sıcak cildi üzerine gelmeden önce söyleyecekleri şeyden emin değil. Hemen kendimi göğüsleri arasında buldum, en azından bir an için memelerine odaklanmayı bıraktım – kendisine veya bana işkence etmek için, bilmiyorum.

Ama ağzım neredeyse çabucak, onun sağ meme başını buldu, yalamalı ve salladı, emme değişiyor ve kendime inilti tarafından yönlendiriliyordu.

Sol göğüs ucuna geçmekten çekiniyordum, muhteşem göğslerimle zamanımı hızlandıracaklarını düşünüyorum – sonuçta sadece ikisi var – ama cesaretimi topladım ve onun için geldim. İlk kez aşağı indiğimde yüksek sesle inlemesine izin verdiği için ağzımda meme başı sertleştiğini hissettim. Elleri saçlarımda, beni yönlendirdi, beni cesedine doğru çekti.

– Hey!

Beni şaşırttı, beni zorlu görevimden çekti. Daha önce konuşmuş olsaydı, onu duymuş olacağımı sanmıyorum, eskisi gibi doluydu. Sesim gülünç ve savunmasız çıktı, basitçe ‘ne?’ Zayıf bir kurbanın ne kadar olacağı konusunda ne kadar çok şey verdi.

– Yukarı çıkalım. Kıçınla oynamak benim sıram.

Bu niyetleri kulağıma fısıldadı, ifademi kulak kepçeme bir parça ısırarak derinçe inlememi sağladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir